Fişek Rezistanslar

Author

-Yüksek wattlı fişek rezistanslar, elektrikli ısıtma gerektiren küçük alanlarda ve kalıplarda yüksek watt kullanılarak güçlü ısıtma oluştururlar, böylece ağır şartlar gerektiren çalışma koşullarında mükemmel ısı sağlarlar.

Fişek Rezistanslar

00
Author

  -Yüksek wattlı fişek rezistanslar, elektrikli ısıtma gerektiren küçük alanlarda ve kalıplarda yüksek watt kullanılarak   güçlü   ısıtma oluştururlar, böylece ağır şartlar gerektiren çalışma koşullarında mükemmel ısı sağlarlar. -Özel yapım teknolojisi sayesinde, bu tip fişek rezistanslar ısıtma elemanlarının en gelişmiş modelidir. Rezistans telinin   tümü , fişek rezistansın ekseninde bulunan seramik taşın etrafında eşıt hadve aralıkları ile sarılarak magnezyum oksit   tozu ile dış boru kılıfından izole edilip kalibre edilerek üretilir.Rezistans teli ile boru kılıfı arasında ki mgo tozunun   inceliğinden dolayı hızlı ve verimli ısı oluşur ve bu sayede daha az enerji ile daha çok ısı elde edilir. -Üretimlerinde gelişmiş teknoloji ve kusursuz kalite kontrol tekniklerinin kullanımının yanında, fişek rezistanslar aynı zamanda 1.sınıf hammadde kullanılarak sorunsuz ısı elemanı haline gelirler. -Yüksek güvenilirliliğe sahip ve yüksek performanslı rezistanslar, her zaman sıvıyı, katıyı, gazı ve her tip çelik   kalıplarını ısıtmak için gereklidirler . 1-Sağlam TIG kaynaklı taban 2-Paslanmaz gövde 3-Sıkıştırılmış yüksek saflıkta Mgo toz 4-80/20 CrNi rezistans teli 5-Özel seramik sarım taşı 6-Nikel uç teli 7-Özel seramik uç taşı   Her tip Fişek Rezistanslarımız Fe-Const(600°C ye kadar) veya NiCrNi(600°C den sonra) termokupllu olarak üretilebilir.Fişek rezistans fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.  ...

fisek-rezistans

 

-Yüksek wattlı fişek rezistanslar, elektrikli ısıtma gerektiren küçük alanlarda ve kalıplarda yüksek watt kullanılarak   güçlü   ısıtma oluştururlar, böylece ağır şartlar gerektiren çalışma koşullarında mükemmel ısı sağlarlar.
-Özel yapım teknolojisi sayesinde, bu tip fişek rezistanslar ısıtma elemanlarının en gelişmiş modelidir. Rezistans telinin   tümü , fişek rezistansın ekseninde bulunan seramik taşın etrafında eşıt hadve aralıkları ile sarılarak magnezyum oksit   tozu ile dış boru kılıfından izole edilip kalibre edilerek üretilir.Rezistans teli ile boru kılıfı arasında ki mgo tozunun   inceliğinden dolayı hızlı ve verimli ısı oluşur ve bu sayede daha az enerji ile daha çok ısı elde edilir.
-Üretimlerinde gelişmiş teknoloji ve kusursuz kalite kontrol tekniklerinin kullanımının yanında, fişek rezistanslar aynı zamanda 1.sınıf hammadde kullanılarak sorunsuz ısı elemanı haline gelirler.
-Yüksek güvenilirliliğe sahip ve yüksek performanslı rezistanslar, her zaman sıvıyı, katıyı, gazı ve her tip çelik   kalıplarını ısıtmak için gereklidirler
 .

fisek2

1-Sağlam TIG kaynaklı taban
2-Paslanmaz gövde
3-Sıkıştırılmış yüksek saflıkta Mgo toz
4-80/20 CrNi rezistans teli
5-Özel seramik sarım taşı
6-Nikel uç teli
7-Özel seramik uç taşı

 

fisek-rezistans-cikis-tipleri

Her tip Fişek Rezistanslarımız Fe-Const(600°C ye kadar) veya NiCrNi(600°C den sonra) termokupllu olarak üretilebilir.Fişek rezistans fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

 

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rating