Kelepçe Rezistans

Kelepçe Rezistans plastik işleme makinaları,Kauçuk Makineleri,enjeksiyon,Şişirme Kovan ve Kalıpları, bodinöz,,extruder vb…makinelerinde kullanılmaktadır.Kullanım alanı ve arzu edilen Watt cm² ye gore seramik yada mika yalıtımlı olarak üretilmektedir.

Kelepçe Rezistans

00

– Kelepçe Rezistans plastik işleme makinaları,Kauçuk Makineleri,enjeksiyon,Şişirme Kovan ve Kalıpları, bodinöz,,extruder vb…makinelerinde kullanılmaktadır.Kullanım alanı ve arzu edilen Watt cm² ye gore seramik yada mika yalıtımlı olarak üretilmektedir. – Seramik yalıtımlı rezistanslarda Watt cm² de daha yüksek güç elde edilebilmektedir. – Plastik hammaddelerin eritilmesinde, Bakalit preslerinde, ekstrüder makinelerinin çıkış kalıplarında, genel amaçlı kalıp ısıtmalarında kullanılmaktadır. İstenilen şekle ve teknik çizme göre değişik şekillerde imal edilmektedir.Firamamız kelepçe rezistans bursa ‘da üretimini gerçekleştirmektedir. – Kelepçe rezistans fiyatları için firmamız ile iletişime geçerseniz...

– Kelepçe Rezistans plastik işleme makinaları,Kauçuk Makineleri,enjeksiyon,Şişirme Kovan ve Kalıpları, bodinöz,,extruder vb…makinelerinde kullanılmaktadır.Kullanım alanı ve arzu edilen Watt cm² ye gore seramik yada mika yalıtımlı olarak üretilmektedir.

kelepce-rezistanskelepce-rezistans2

– Seramik yalıtımlı rezistanslarda Watt cm² de daha yüksek güç elde edilebilmektedir.

– Plastik hammaddelerin eritilmesinde, Bakalit preslerinde, ekstrüder makinelerinin çıkış kalıplarında, genel amaçlı kalıp ısıtmalarında kullanılmaktadır. İstenilen şekle ve teknik çizme göre değişik şekillerde imal edilmektedir.Firamamız kelepçe rezistans bursa ‘da üretimini gerçekleştirmektedir.

– Kelepçe rezistans fiyatları için firmamız ile iletişime geçerseniz seviniriz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rating