Seramik Rezistans

Author

Seramik Rezistans yalıtımlı ısıtıcılar 80/20 1100ºC krom-nikel tele ithal statik kemer taşlara dizilerek hazırlanıp dışı paslanmaz saçla kaplanır.

Seramik Rezistans

00
Author

Seramik Rezistans yalıtımlı ısıtıcılar 80/20 1100ºC krom-nikel tele ithal statik kemer taşlara dizilerek hazırlanıp dışı paslanmaz saçla kaplanır. – Yüksek ısı geçirgenliği olan seramik sayesinde sayesinde çok uzun bir dayanıklılık süresi, ısının hızlı ve aynı anda dağılması, krom-nikel spiral telin çok iyi bir şekilde yerleştirilmesi ile gerçekleşmektedir. – İthal seramik elyafla sağlanan ısı yalıtımı sayesinde %25 ile %45e varan enerji tasarrufu sağlanır. – Bağlantılar yüksek ısı ve ampere dayanıklı statik klemens ve fişlerle sağlanmaktadır. İsteğe göre 400ºC ithal çok damarlı nikel cam elyaf ve çelik zırhlı kablo ile montaj edilir. – Seramik Rezistanslarda cm² 8,5 wata kadar yükleme yapılabilir. – Bu ısıtıcılar istenilen ölçülerde ve değerlerde yapılabilmektedir.Seramik rezistans fiyatları için lütfen telefon ile iletişime...

Seramik Rezistans yalıtımlı ısıtıcılar 80/20 1100ºC krom-nikel tele ithal statik kemer taşlara dizilerek hazırlanıp dışı paslanmaz saçla kaplanır.

– Yüksek ısı geçirgenliği olan seramik sayesinde sayesinde çok uzun bir dayanıklılık süresi, ısının hızlı ve aynı anda dağılması, krom-nikel spiral telin çok iyi bir şekilde yerleştirilmesi ile gerçekleşmektedir.

– İthal seramik elyafla sağlanan ısı yalıtımı sayesinde %25 ile %45e varan enerji tasarrufu sağlanır.

– Bağlantılar yüksek ısı ve ampere dayanıklı statik klemens ve fişlerle sağlanmaktadır. İsteğe göre 400ºC ithal çok damarlı nikel cam elyaf ve çelik zırhlı kablo ile montaj edilir.

Seramik Rezistanslarda cm² 8,5 wata kadar yükleme yapılabilir.

– Bu ısıtıcılar istenilen ölçülerde ve değerlerde yapılabilmektedir.Seramik rezistans fiyatları için lütfen telefon ile iletişime geçiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Rating